Szkolenia: 

Na dzień dzisiejszy dysponujemy sprzętem szkoleniowym w postaci manekinów dorosłych, dzieci i niemowląt, treningowymi AED, projektorami multimedialnymi oraz środkami pozoracji – co sprawia, że nasze szkolenia w dużej mierze oparte są na zajęciach praktycznych.


Zabezpieczenia medyczne: 

Posiadamy własny ambulans VW Transporter z wyposażeniem spełniającym kryteria Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 6 lutego 2012 r. w sprawie minimalnych wymagań dotyczących zabezpieczenia pod względem medycznym imprezy masowej, co w praktyce znaczy tyle, że jest to w pełni wyposażony ambulans – tak jak standardowy ambulans  systemu Państwowego Ratownictwa Medycznego.

Zgodnie z ww Rozporządzeniem jesteśmy w stanie również zapewnić podczas zabezpieczenia medycznego patrole piesze oraz punkt pierwszej pomocy. Dodatkowo, współpracujemy z kilkoma firmami o podobnym profilu, co daje prawie nieograniczone możliwości jeśli chodzi o zabezpieczenia medyczne.


Transport medyczny:

W związku z posiadaniem wyżej wspomnianego ambulansu jesteśmy Państwu w stanie zapewnić transport pacjentów, czy to do placówek medycznych, czy z placówek medycznych do miejsca zamieszkania, na badania, zabiegi – zarówno w obszarze regionalnym jak i międzynarodowym.

ERMED 2017 © Zabezpieczenie medyczne śląskie, szkolenia z pierwszej pomocy